- W wyniku rokowań nr 255/PSSE wybrana została oferta firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 255/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec). 

- Przetarg łączny nr 257/PSSE zakończył się wynikiem negatywnym, ponieważ żaden podmiot nie złożył oferty. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu łącznego nr 257/PSSE.

- W wyniku rokowań nr 252/PSSE wybrana została oferta firmy Akufol sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 252/PSSE i dokonano wyboru firmy Akufol sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

- W wyniku przetargu łącznego nr 250/PSSE wybrana została oferta Pana Lecha Wojcieszyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Eco-Inwest Lech Wojcieszyński z siedzibą w Czarnkowie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 250/PSSE i dokonano wyboru Pana Lecha Wojcieszyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Eco-Inwest Lech Wojcieszyński z siedzibą w Czarnkowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (podstrefa Czarnków) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Czarnkowie. 

- W wyniku rokowań nr 247/PSSE wybrana została oferta firmy Finn-Marin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 247/PSSE i dokonano wyboru firmy Finn-Marin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew). 

- W wyniku rokowań nr 248/PSSE wybrana została oferta Pani Anity Fede-Chreścionko prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Firma Handlowo-Usługowa „Pati” Anita Fede-Chreścionko z siedzibą w Rypinie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 248/PSSE i dokonano wyboru Pani Anity Fede-Chreścionko prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Firma Handlowo-Usługowa „Pati” Anita Fede-Chreścionko z siedzibą w Rypinie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Rypin). 

- W wyniku rokowań nr 249/PSSE wybrana została oferta firmy B.A.U.S. AT sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 249/PSSE i dokonano wyboru firmy B.A.U.S. AT sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice). 

- W wyniku rokowań nr 245/PSSE wybrana została oferta firmy Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 245/PSSE i dokonano wyboru firmy  Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard). 

- W wyniku rokowań nr 243/PSSE wybrana została oferta firmy BB Electronis Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 243/PSSE i dokonano wyboru firmy BB Electronics Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kwidzyn). 

- W wyniku rokowań nr 242/PSSE wybrana została oferta firmy BB Electronis Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 242/PSSE i dokonano wyboru firmy BB Electronics Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kwidzyn). 

- Rokowania nr 239/PSSE zakończyły się wynikiem negatywnym. Odbyło  się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół nr 239/PSSE.

- Rokowania nr 236/PSSE zakończyły się wynikiem negatywnym, ponieważ żaden podmiot nie złożył oferty. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół z rokowań nr 236/PSSE.

- W wyniku rokowań nr 246/PSSE wybrana została oferta firmy MMB Drives sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 246/PSSE i dokonano wyboru firmy MMB Drives sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk).

- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 244/PSSE wybrana została oferta spółki Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 244/PSSE i dokonano wyboru spółki Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. z siedzibą w Gdyni, jako nabywcy prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz z prawem własności infrastruktury na niej posadowionej, położonej w Gdyni, woj. pomorskie.

- W wyniku rokowań nr 241/PSSE wybrana została oferta firmy PDH Polska S.A. z siedzibą w Policach, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 241/PSSE i dokonano wyboru firmy PDH Polska S.A. z siedzibą w Policach, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Police).

 - W wyniku przetargu łącznego nr 235/PSSE wybrana została oferta firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "Polimer" sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 235/PSSE i dokonano wyboru firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "Polimer" sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Solec Kujawski) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Solcu Kujawskim. 

- W wyniku przetargu łącznego nr 240/PSSE wybrana została oferta Pani Małgorzaty Lubawy prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą „P.W. EXITO Małgorzata Lubawy” z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 240/PSSE i dokonano wyboru Pani Małgorzaty Lubawy prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą „P.W. EXITO Małgorzata Lubawy” z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Solec Kujawski) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Solcu Kujawskim. 

- W wyniku rokowań nr 237/PSSE wybrana została oferta firmy MFlex sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 237/PSSE i dokonano wyboru firmy MFlex sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Nakło nad Notecią).

- W wyniku rokowań nr 238/PSSE wybrana została oferta firmy Stalkone sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 238/PSSE i dokonano wyboru firmy Stalkone sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdynia). 
- W wyniku rokowań nr 234/PSSE wybrana została oferta firmy Vital sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 234/PSSE i dokonano wyboru firmy Vital sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 232/PSSE wybrana została oferta firmy WIKA Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 232/PSSE i dokonano wyboru firmy WIKA Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek).

- W wyniku rokowań nr 233/PSSE wybrana została oferta firmy DFM Europe sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 233/PSSE i dokonano wyboru firmy DFM Europe sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Grudziądz). 
- W wyniku przetargu łącznego nr 231/PSSE wybrana została oferta Pana Alexandra Johansson prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą „Johansson Alexander Poland” z siedzibą w Wejherowie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 231/PSSE i dokonano wyboru Pana Alexandra Johansson prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą „Johansson Alexander Poland” z siedzibą w Wejherowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Kartoszynie i Nadolu. 

- W wyniku przetargu łącznego nr 230/PSSE wybrana została oferta firmy Flavourtec sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 230/PSSE i dokonano wyboru firmy Flavourtec sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku. 

- W wyniku rokowań nr 229/PSSE wybrana została oferta firmy Meblik sp. z o.o. z siedzibą w Topolach, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 229/PSSE i dokonano wyboru firmy Meblik sp. z o.o. z siedzibą w Topolach, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Chojnice). 

- W wyniku rokowań nr 227/PSSE wybrana została oferta firmy Mueller Fabryka Świec S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 227/PSSE i dokonano wyboru firmy Mueller Fabryka Świec S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Biały Bór). 

- W wyniku rokowań nr 226/PSSE wybrana została oferta firmy Lacroix Electronics sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 226/PSSE i dokonano wyboru firmy Lacroix Electronics sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kwidzyn).   

- W wyniku przetargu łącznego nr 228/PSSE wybrana została oferta firmy Metrix Metal sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 228/PSSE i dokonano wyboru firmy Metrix Metal sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Tczewie.   

- W wyniku przetargu łącznego nr 225/PSSE wybrana została oferta firmy DPS Gabionen sp. z o.o. z siedzibą w Pile, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 225/PSSE i dokonano wyboru firmy DPS Gabionen sp. z o.o. z siedzibą w Pile, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Piła) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Pile. 

- W wyniku rokowań nr 224/PSSE wybrana została oferta firmy Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 224/PSSE i dokonano wyboru firmy Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard). 

- W wyniku rokowań nr 222/PSSE wybrana została oferta firmy Bluesun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 222/PSSE i dokonano wyboru firmy Bluesun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).
 
- W wyniku przetargu łącznego nr 223/PSSE wybrana została oferta firmy SD Poland sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 223/PSSE i dokonano wyboru firmy SD Poland sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Tczewie. 

- W wyniku rokowań nr 221/PSSE wybrana została oferta firmy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 221/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk). 

- W wyniku przetargu łącznego nr 220/PSSE wybrana została oferta firmy Northpack sp. z o.o. z siedzibą w Małkowie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 220/PSSE i dokonano wyboru firmy Northpack sp. z o.o. z siedzibą w Małkowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku

- W wyniku przetargu łącznego nr 218/PSSE wybrana została oferta firmy Thule sp. z o.o. z siedzibą w Hucie Szklanej, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 218/PSSE i dokonano wyboru firmy Thule sp. z o.o. z siedzibą w Hucie Szklanej, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Piła) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Pile.
 
- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 219/PSSE wybrana została oferta Pana Andrzeja Jewiarza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „DREWPOL Andrzej Jewiarz” z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 219/PSSE i dokonano wyboru Pana Andrzeja Jewiarza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „DREWPOL Andrzej Jewiarz” z siedzibą w Tczewie, jako nabywcę prawa własności nieruchomości położonej w Tczewie, woj. pomorskie.

- W wyniku rokowań nr 217/PSSE wybrana została oferta firmy Flextronics International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 217/PSSE i dokonano wyboru firmy Flextronics International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

- W wyniku przetargu łącznego nr 216/PSSE wybrana została oferta firmy New Hope Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 216/PSSE i dokonano wyboru firmy New Hope Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej we Włocławku. 

- W wyniku rokowań nr 215/PSSE wybrana została oferta firmy SPG Polska sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 215/PSSE i dokonano wyboru firmy SPG Polska sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard).

- W wyniku przetargu łącznego nr 213/PSSE wybrana została oferta firmy Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp. j. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 213/PSSE i dokonano wyboru firmy Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp. j. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk) oraz nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Gdańsku. 

- W wyniku przetargu łącznego nr 212/PSSE wybrana została oferta firmy Metal Link spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 212/PSSE i dokonano wyboru firmy Metal Link spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji z siedzibą w Kartoszynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Kartoszynie. 

- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 211/PSSE wybrana została oferta firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe SARA sp. j. Jacek Pieściński Hanna Pieścińska z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu pisemnego nieograniczonego nr 211/PSSE i dokonano wyboru firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe SARA sp. j. Jacek Pieściński Hanna Pieścińska z siedzibą w Grudziądzu, jako podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie.

- W wyniku przetargu łącznego nr 208/PSSE wybrana została oferta firmy PellasX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Pile, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 208/PSSE i dokonano wyboru firmy PellasX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Pile, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Piła) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Pile.

- W wyniku rokowań nr 210/PSSE wybrana została oferta firmy Pemalux sp. z o.o. z siedzibą w Malborku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 210/PSSE i dokonano wyboru firmy Pemalux sp. z o.o. z siedzibą w Malborku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Malbork).

- W wyniku rokowań nr 209/PSSE wybrana została oferta firmy Meblik sp. z o.o. z siedzibą w Topolach, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 209/PSSE i dokonano wyboru firmy Meblik sp. z o.o. z siedzibą w Topolach, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Chojnice). 

W wyniku przetargu łącznego 207/PSSE wybrana została oferta firmy SITS Industry sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 207/PSSE i dokonano wyboru firmy Sits Industry sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Grudziądz) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Grudziądzu. 

- W wyniku przetargu łącznego nr 205/PSSE wybrana została oferta firmy Green Dream Boats sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 205/PSSE i dokonano wyboru firmy Green Dream Boats sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku. 

 - W wyniku rokowań nr 201/PSSE wybrana została oferta firmy Boryszew Components Poland sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 201/PSSE i dokonano wyboru firmy Boryszew Components Poland sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Toruń). 

- W wyniku przetargu łącznego nr 206/PSSE wybrana została oferta firmy HAAD sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu łącznego nr 206/PSSE i dokonano wyboru firmy HAAD sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku. 

- W wyniku rokowań nr 204/PSSE wybrana została oferta firmy CIECH Soda Polska S.A. z siedzibą w Inowrocławiu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 204/PSSE i dokonano wyboru firmy CIECH Soda Polska S.A. z siedzibą w Inowrocławiu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Janikowo).

- W wyniku rokowań nr 202/PSSE wybrana została oferta firmy Steico sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 202/PSSE i dokonano wyboru firmy Steico sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Czarnków). 

- W wyniku rokowań nr 203/PSSE wybrana została oferta firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 203/PSSE i dokonano wyboru firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański). 

- W wyniku rokowań nr 200/PSSE wybrana została oferta firmy Pinguin Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 200/PSSE i dokonano wyboru firmy Pinguin Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Lipno). 

- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 199/PSSE wybrana została oferta Pana Tomasza Serockiego oraz Pana Szymona Sigorskiego prowadzących wspólnie działalność gospodarczą pod firmą „AUTO-STREFA” s.c. Tomasz Serocki, Szymon Sigorski. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 199/PSSE i dokonano wyboru Pana Tomasza Serockiego oraz Pana Szymona Sigorskiego prowadzących wspólnie działalność gospodarczą pod firmą „AUTO-STREFA” s.c. Tomasz Serocki, Szymon Sigorski, jako nabywców prawa własności nieruchomości położonej w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie. 

- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 198/PSSE wybrana została oferta firmy Amhil Europa sp. z o.o. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 198/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o., jako nabywcy prawa własności nieruchomości położonej w Kartoszynie, woj. pomorskie. W dniu 27 października 2015 r. Rada Nadzorcza zatwierdziła wybór firmy Amhil Europa sp. z o.o. jako nabywcy ww. nieruchomości. 

-  W wyniku rokowań nr 197/PSSE wybrana została oferta firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 197/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec). 

- Przetarg łączny nr 196/PSSE zakończył się wynikiem negatywnym, ponieważ żaden podmiot nie wykupił Specyfikacji Istotnych Warunków Przetargu. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu łącznego nr 196/PSSE.

- W wyniku rokowań nr 194/PSSE wybrana została oferta B.A.U.S. AT sp. z o.o.  z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskim. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 194/PSSE i dokonano wyboru firmy B.A.U.S. AT sp. z o.o.  z siedzibą w Toruniu jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 193/PSSE wybrana została oferta SPG Polska sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 193/PSSE i dokonano wyboru firmy SPG Polska sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński).

- W wyniku rokowań nr 192/PSSE wybrana została oferta firmy Mueller Fabryka Świec S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 192/PSSE i dokonano wyboru firmy Mueller Fabryka Świec S.A. z siedzibą w Bydgoszczy jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 188/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, gmina Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 188/PSSE i dokonano wyboru firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kowalewo Pomorskie).

 - W wyniku przetargu 190/PSSE wybrana została oferta firmy Zaklady Poligraficzne NORMEX Iwona Morawczyńska z Gdańska. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień z przetargu nr 190/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakład Poligraficzny NORMEX Iwona Morawczyńska z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz nabędzie nieruchomość niezabudowaną stanowiącą własność Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o. o.

-  W dniu 25.02.2015 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień z przetargu nieograniczonego nr 191/PSSE i dokonano wyboru firmy Multi Packaging Solutions Tczew sp. z o. o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość położoną na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tczewie.

- W wyniku rokowań nr 187/PSSE wybrana została oferta firmy Prima-KL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 187/PSSE i dokonano wyboru firmy Prima-KL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

- W wyniku rokowań nr 189/PSSE wybrana została oferta firmy GDA sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 189/PSSE i dokonano wyboru firmy GDA sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk-Kokoszki).

- W wyniku przetargu nr 185/PSSE wybrana została oferta firmy LS Tech-Homes S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, woj. śląskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 185/PSSE i dokonano wyboru firmy LS Tech-Homes S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Sztum) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Sztumie.

- Rokowania nr 186/PSSE zakończyły się wynikiem negatywnym ponieważ żadna oferta nie została złożona. Odbyło się posiedzenie Zarządu, w którym zatwierdzono protokół z rokowań nr 186/PSSE.

- W wyniku przetargu nr 184/PSSE wybrana została oferta Szymona Sigorskiego, Justyny Serockiej i Tomasza Serockiego. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 184/PSSE i dokonano wyboru Szymona Sigorskiego, Justyny Serockiej oraz Tomasza Serockiego, jako nabywców prawa własności nieruchomości położonej w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie. W dniu 23 października 2014 r. Rada Nadzorcza zatwierdziła wybór Szymona Sigorskiego, Justyny Serockiej oraz Tomasza Serockiego jako nabywców konkretnej nieruchomości.

- W wyniku przetargu nr 179/PSSE wybrana została oferta firmy Maximus Trading sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 179/PSSE i dokonano wyboru firmy Maximus Trading sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Sztum) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Sztumie.

- W wyniku przetargu nr 182/PSSE wybrana została oferta firmy LS Tech-Homes S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej,woj. śląskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 182/PSSE i dokonano wyboru firmy LS Tech-Homes S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Sztum) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Sztumie.

- W wyniku rokowań nr 168/PSSE wybrana została firmy Soda Polska Ciech S.A.z siedzibą w Inowrocławiu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 168/PSSE i dokonano wyboru firmy Soda Polska Ciech S.A. z siedzibą w Inowrocławiu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Inowrocław).

- Rokowania nr 160/PSSE, 161/PSSE, 162/PSSE, 180/PSSE, 183/PSSE zakończyły się wynikiem negatywnym ponieważ żadna oferta nie została złożona. Odbyły się posiedzenia Zarządu, w których zatwierdzono protokoły z rokowań nr 160/PSSE, 161/PSSE, 162/PSSE,180/PSSE, 183/PSSE.

- Rokowania nr 167/PSSE zakończyły się wynikiem negatywnym ponieważ Minister Gospodarki nie zaakceptował treści projektu zezwolenia. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół z rokowań nr 167/PSSE

W wyniku rokowań nr 178/PSSE wybrana została oferta Firmy Handlowo-Usługowej Pati Anita Fede-Chreścionko z siedzibą w Rypinie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 178/PSSE i dokonano wyboru Firmy Handlowo-Usługowej Pati Anita Fede-Chreścionko  z siedzibą w Rypinie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Rypin).

- W wyniku rokowań nr 171/PSSE wybrana została oferta firmy For Nature Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 171/PSSE i dokonano wyboru firmy For Nature Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 181/PSSE wybrana została firmy Cartondruck Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 181/PSSE i dokonano wyboru firmy Cartondruck Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

- W wyniku rokowań nr 175/PSSE wybrana została oferta firmy Centrum Syntezy Molekuł sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, woj. łódzkie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 175/PSSE i dokonano wyboru firmy Centrum Syntezy Molekuł sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański).

- W wyniku rokowań nr 176/PSSE wybrana została oferta firmy Steico sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 176/PSSE i dokonano wyboru firmy Steico sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Czarna Woda).

- W wyniku rokowań nr 166/PSSE wybrana została firmy Alucrom Stargard spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 166/PSSE i dokonano wyboru firmy Alucrom Stargard spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński).

- W wyniku przetargu nr 159/PSSE wybrana została oferta firmy Flavourtec spółka z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 159/PSSE i dokonano wyboru firmy Flavourtec sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk-Kokoszki) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 169/PSSE wybrana została oferta firmy MrGarden sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze,woj. lubuskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 169/PSSE i dokonano wyboru firmy MrGarden sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Grudziądz) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Grudziądzu.

- W wyniku rokowań nr 170/PSSE wybrana została oferta firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 170/PSSE i dokonano wyboru firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 172/PSSE wybrana została oferta firmy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 172/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański).

- W wyniku rokowań nr 173/PSSE wybrana została firmy Centrum Innowacji Farmaceutycznych sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, woj. łódzkie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 173/PSSE i dokonano wyboru firmy Centrum Innowacji Farmaceutycznych sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański).

- W wyniku przetargu nr 165/PSSE wybrana została oferta firmy Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 165/PSSE i dokonano wyboru firmy Radiometer Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości   położonej w Stargardzie Szczecińskim.

- W wyniku rokowań nr 177/PSSE wybrana została firmy Tensho Poland Corporation sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie gmina Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 177/PSSE  i dokonano wyboru firmy Tensho Poland Corporation sp. z o.o.  z siedzibą w Ostaszewie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

- W wyniku rokowań nr 174/PSSE wybrana została firmy Biologiczne Technologie Farmaceutyczne sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, woj. łódzkie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 174/PSSE i dokonano wyboru firmy Biologiczne Technologie Farmaceutyczne sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański).

- W wyniku przetargu nr 158/PSSE wybrana została oferta firmy Zakłady Mechaniczne Azofer Dylik&Dylik spółka jawna z siedzibą we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 158/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakłady Mechaniczne Azofer Dylik&Dylik spółka jawna z siedzibą we Włocławku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej we Włocławku. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Prezydenta Miasta Włocławka.

- W wyniku rokowań nr 154/PSSE wybrana została oferta firmy SPX Flow Technology Poland sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 154/PSSE i dokonano wyboru firmy SPX Flow Technology Poland sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz).

- W wyniku rokowań nr 164/PSSE wybrana została firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 164/PSSE i dokonano wyboru firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kwidzyn).

- Przetarg nr 148/PSSE zakończył się wynikiem negatywnym poniewaz oferent nie wpłacił wadium w terminie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, na którym zatwierdzono protokoły z przetargu 148/PSSE. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Prezydenta Miasta Piła.

- W wyniku przetargu nr 155/PSSE wybrana została oferta firmy Mikro-automatyka mgr inż. Michał Szypliński z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 155/PSSE i dokonano wyboru firmy Mikro-automatyka mgr inż. Michał Szypliński z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk(Kokoszki)) oraz nabędzie udział w prawie własności nieruchomości położonej w Gdańsku. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Zarząd Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 156/PSSE wybrana została oferta firmy MMB Drives sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 156/PSSE i dokonano wyboru firmy MMB Drives sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk (Kokoszki)) oraz nabędzie udział w prawie własności nieruchomości położonej w Gdańsku. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Zarząd Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 157/PSSE wybrana została oferta firmy MMB Control sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 157/PSSE i dokonano wyboru firmy MMB Control sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk (Kokoszki)) oraz nabędzie udział w prawie własności nieruchomości położonej w Gdańsku. Protokoły z przetargu zostały również zatwierdzone przez Zarząd Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.

- W wyniku rokowań nr 163/PSSE wybrana została firmy Cargotec Poland sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz z protokół z rokowań nr 163/PSSE i dokonano wyboru firmy Cargotec Poland sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński).

***

- W wyniku rokowań nr 153/PSSE wybrana została oferta firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 153/PSSE i dokonano wyboru firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Rypin).

- W wyniku przetargu nr 152/PSSE wybrana została oferta firmy Vital sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Małej Nieszawce, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 152/PSSE i dokonano wyboru firmy Vital sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Małej Nieszawce, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Ostaszewie, gmina Łysomice. W dniu 7 maja 2014 r. Rada Nadzorcza zatwierdziła wybór Vital sp. z o.o. w organizacji jako nabywcy konkretnej nieruchomości

- W wyniku rokowań nr 149/PSSE wybrana została oferta firmy Soda Polska Ciech S.A. z siedzibą w Inowrocławiu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 149/PSSE i dokonano wyboru firmy Soda Polska Ciech S.A. z siedzibą w Inowrocławiu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Inowrocław).

***

- W wyniku rokowań nr 151/PSSE wybrana została oferta firmy Indorama Ventures Poland sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 151/PSSE i dokonano wyboru firmy Indorama Ventures Poland sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek).

***

- W wyniku przetargu nr 146/PSSE wybrana została oferta firmy Polskie Zakłady Zbożowe sp. z o.o. z siedzibą w Wałczu, woj. zachodniopomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 146/PSSE i dokonano wyboru firmy Polskie Zakłady Zbożowe sp. z o.o. z siedzibą w Wałczu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Piła) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Pile. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Piła.

***

W wyniku rokowań nr 143/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, gmina Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 143/PSSE i dokonano wyboru firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, gmina Kowalewo Pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kowalewo Pomorskie).

- W wyniku przetargu nr 150/PSSE wybrana została oferta firmy Katarzynki Akcesoria Meblowe sp. z o.o. z siedzibą w Katarzynkach, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 150/PSSE i dokonano wyboru firmy Katarzynki Akcesoria Meblowe sp. z o.o. z siedzibą w Katarzynkach, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice) oraz nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Ostaszewie, gmina Łysomice. W dniu 15 kwietnia 2014 r. Rada Nadzorcza zatwierdziła wybór Katarzynki Akcesoria Meblowe sp. z o.o. jako nabywcy konkretnej nieruchomości.

***

- W wyniku przetargu nr 142/PSSE wybrana została oferta firmy PanLink sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 142/PSSE i dokonano wyboru firmy PanLink sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Tczewie. W dniu 6 marca 2014 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zatwierdziła wybór PanLink sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości.

- W wyniku rokowań nr 147/PSSE wybrana została oferta firmy Mapei Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, woj. śląskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 147/PSSE i dokonano wyboru firmy Mapei Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Barcin).

***

- W wyniku rokowań nr 144/PSSE wybrana została oferta firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 144/PSSE i dokonano wyboru firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz).

- W wyniku rokowań nr 145/PSSE wybrana została oferta firmy Gemalto sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 145/PSSE i dokonano wyboru firmy Gemalto sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

***

- W wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego nr 141/PSSE wybrana została oferta Marzeny Godlewskiej, prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Sklep „Oskar” Marzena Godlewska z siedzibą w Sztumie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 141/PSSE i dokonano wyboru Marzeny Godlewskiej prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Sklep „Oskar” Marzena Godlewska z siedzibą w Sztumie, jako podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Sztumie.

***
- W wyniku przetargu łącznego nr 137/PSSE wybrana została oferta firmy Garos Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 137/PSSE i dokonano wyboru firmy Garos Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz) i nabędzie prawo własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Bydgoszczy. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

***
- W wyniku rokowań nr 138/PSSE wybrana została oferta firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 138/PSSE i dokonano wyboru firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).
- W wyniku rokowań nr 139/PSSE wybrana została oferta firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 139/PSSE i dokonano wyboru firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).
- W wyniku rokowań nr 140/PSSE wybrana została oferta firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, woj. wielkopolskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 140/PSSE i dokonano wyboru firmy Kreis Pack sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

***
- W wyniku rokowań nr 136/PSSE wybrana została oferta firmy Ekoinbud sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 136/PSSE i dokonano wyboru firmy Ekoinbud sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk).

***
- W wyniku rokowań nr 135/PSSE wybrana została oferta firmy Tapflo sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 135/PSSE i dokonano wyboru firmy Tapflo sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

***

- W wyniku rokowań nr 133/PSSE wybrana została oferta firmy Tioman sp. z o.o.  sp.k. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 133/PSSE i dokonano wyboru firmy Tioman sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Toruniu, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

***
- W wyniku przetargu nr 134/PSSE wybrana została oferta firmy Vistal Eko sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 134/PSSE i dokonano wyboru firmy Vistal Eko sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec) i nabędzie prawo własności nieruchomości zabudowanej położonej w Kartoszynie, gmina Krokowa. W dniu 14 listopada 2013 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór Vistal Eko sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości.

***
- W wyniku rokowań nr 131/PSSE wybrana została oferta firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niezabyszewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 131/PSSE i dokonano wyboru firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niezabyszewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk-Klukowo).

***

- W wyniku rokowań nr 132/PSSE wybrana została oferta firmy International-Paper Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 132/PSSE i dokonano wyboru firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kwidzyn).

***

- W wyniku rokowań nr 130/PSSE wybrana została oferta firmy Flextronics International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 130/PSSE i dokonano wyboru firmy Flextronics International Poland sp. z o.o. z siedzibą Tczewie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

***

- W wyniku rokowań nr 129/PSSE wybrana została oferta firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 129/PSSE  i dokonano wyboru firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Starogard Gdański).

***

- W wyniku rokowań nr 128/PSSE wybrana została oferta firmy Pemalux sp. z o.o. z siedzibą w Malborku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 128/PSSE i dokonano wyboru firmy Pemalux sp. z o.o. z siedzibą w Malborku jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Malbork). 

***

- W wyniku przetargu nr 126/PSSE wybrana została oferta firmy Hydroline Poland sp. z o.o. w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 126/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydroline Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Stargardzie Szczecińskim. W dniu 28 czerwca 2013 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zatwierdziła wybór Hydroline Poland sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości. 

***
 - W wyniku przetargu nr 127/PSSE wybrana została oferta firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 127/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdynia) i nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Gdyni. W dniu 3 lipca 2013 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zatwierdziła wybór Hydromega sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości. 

***

- W wyniku przetargu nr 122/PSSE wybrana została oferta firmy Wika Polska spółka ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 122/PSSE i dokonano wyboru firmy Wika Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej we Włocławku, stanowiącej własność Gminy Miasta Włocławek. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Włocławek.

*** 

- W wyniku przetargu nr 125/PSSE wybrana została oferta firmy IQ PL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 125/PSSE i dokonano wyboru firmy IQ PL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE  (Podstrefa Gdańsk-Kokoszki) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku, stanowiącej własności Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o .o. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Zarząd GARG sp. z o.o

***

- W wyniku przetargu nr 124/PSSE wybrana została oferta firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 124/PSSE i dokonano wyboru firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Rypin) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Rypinie, stanowiącej własność Gminy Miasta Rypin. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Burmistrza Miasta Rypin.

***

 - W wyniku rokowań nr 123/PSSE wybrana została oferta firmy Skat Transport sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 123/PSSE i dokonano wyboru firmy SKAT Transport sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk-Klukowo)

***

- W wyniku przetargu nr 119/PSSE wybrana została oferta firmy Solvay Advanced Silicas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 119/PSSE i dokonano wyboru firmy Solvay Advanced Silicas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) i nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej we Włocławku, będącej w użytkowaniu wieczystym Anwil S.A.

***

 - W wyniku rokowań nr 120/PSSE wybrana została oferta firmy Mondi Świecie S.A. z siedzibą w Świeciu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 120/PSSE i dokonano wyboru firmy Mondi Świecie S.A. z siedzibą w Świeciu jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Świecie)

***

- W wyniku rokowań nr 121/PSSE wybrana została oferta firmy Biomax S.A. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 121/PSSE i dokonano wyboru firmy Biomax S.A. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie 

***

- W wyniku rokowań nr 118/PSSE wybrana została oferta firmy Triax Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 118/PSSE i dokonano wyboru firmy Triax Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk - GPNT)

***

W wyniku rokowań nr 117/PSSE wybrana została oferta firmy Bibus Menos sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło sie posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań 117/PSSE i dokonano wyboru firmy Bibus Menos sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie dzialalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdańsk).

***

- W wyniku rokowań nr 116/PSSE wybrana została oferta firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 116/PSSE i dokonano wyboru firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Kwidzyn).

***

- W wyniku przetargu nr 115/PSSE wybrana została oferta firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 115/PSSE i dokonano wyboru firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 1 października 2012 r. w drodze uchwały nr 23/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór nabywcy prawa użytkowania wieczystego nieruchomości Spółki tj. firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

***

 - W wyniku przetargu nr 114/PSSE wybrana została oferta firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 114/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który będzie dzierżawcą, a następnie nabywcą nieruchomości oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 29 sierpnia 2012 r. w drodze uchwały nr 22/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór dzierżawcy, a następnie nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy Hydromega sp. z o.o.

***

- W wyniku rokowań nr 112/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, gmina Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyły się posiedzenia Zarządu, podczas których zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 112/PSSE oraz aneks do protokołu uzgodnień i dokonano wyboru firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kowalewo Pomorskie). 

***

 - W wyniku rokowań nr 113/PSSE wybrana została oferta firmy Vistal Olvit sp. z o.o. z siedziba w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 113/PSSE i dokonano wyboru firmy Vistal Olvit sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdynia).

***

 - W wyniku rokowań nr 111/PSSE wybrana została oferta firmy Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Polmow Kwidzynie z siedziba w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 111/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Polmo w Kwidzynie z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).

***

- W wyniku rokowań nr 110/PSSE wybrana została oferta firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 110/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec).

***

- W wyniku rokowań nr 109/PSSE wybrana została oferta firmy PG MECHANIKA sp. o.o. z siedzibą w Gościcinie, woj. pomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).

***

 - W wyniku rokowań nr 108/PSSE wybrana została oferta firmy METALBARK sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej, woj. kujawsko - pomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalnosci gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz).

***

- W wyniku przetargu nr 105/PSSE wybrana została oferta  MTU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyły sie posiedzenia Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protkoół z przetargu nr 105/PSSE i dokonano wyboru firmy MTU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzuska zezwolenoie na prowadzenie działalnosci gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński). Wyniki przetargu zostały zaakceptowane również przez Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński. W dniu 28 lutego 2012 r. w drodze uchwały nr 5/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy MTU Polska sp. z o.o.

***

- W wyniku rokowań nr 107/PSSE wybrana została oferta firmy Airon Investment S.A. z siedzibą w Koronowie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyły się posiedzenia Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, aneks do protokołu uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 107/PSSE i dokonano wyboru firmy Airon Investment S.A. z siedzibą w Koronowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz). 

***

- W wyniku przetargu nr 97/PSSE wybrana została oferta firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w  Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 97/PSSE i dokonano wyboru firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. Wyniki przetargu zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

***

- W wyniku przetargu nr 98/PSSE wybrana została oferta firmy Mavilex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 98/PSSE i dokonano wyboru firmy Mavilex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie, jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 14 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 50/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy Mavilex Polska sp. z o.o.

***

- W wyniku przetargu nr 100/PSSE wybrana została oferta firmy California Trading sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 100/PSSE i dokonano wyboru firmy California Trading sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 13 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 49/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy California Trading sp. z o.o. sp. k.

***
 
- W wyniku przetargu nr 103/PSSE wybrana została oferta firmy Nemipictures Polskie Studio Filmowe sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 103/PSSE i dokonano wyboru firmy Nemipictures Polskie Studio Filmowe sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który uzyska prawo do nieruchomości oraz otrzyma zezwolenie 
na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.

***
 
- W wyniku przetargu nr 101/PSSE wybrana została oferta firmy Metalcynk sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Prądocinie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 101/PSSE i dokonano wyboru firmy Metalcynk sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Prądocinie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. Wyniki przetargu zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

***

- W wyniku przetargu nr 104/PSSE wybrana została oferta firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 104/PSSE i dokonano wyboru firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 29 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 57/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o.

***

- W wyniku przetargu nr 96/PSSE wybrana została oferta firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie.Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu nr 96/PSSE i dokonano wyboru firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość należącą do Spółki. W dniu 24 października 2011 r. Rada Nadzorcza w drodze uchwały nr 48/2011 zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 96/PSSE tj. firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. 

***

- W wyniku przetargu nr 91/PSSE wybrana została oferta firmy Limito sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu nr 91/PSSE i dokonano wyboru firmy Limito sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość należącą do Spółki. W dniu 15 kwietnia 2011 r. Rada Nadzorcza w drodze uchwały nr 16/2011 zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 91/PSSE tj. firmy  Limito sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsku.

***

- W wyniku rokowań nr 93/PSSE wybrana została oferta firmy Polpharma S.A.. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie. 
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 93/PSSE i dokonano wyboru firmy Polpharma S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.

***

 - W wyniku rokowań nr 92/PSSE wybrana została oferta firmy Polpharma S.A. sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie.
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 92/PSSE i dokonano wyboru firmy Polpharma S.A. z siedzibą  w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W dniu 31.01.2011 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 90/PSSE i dokonano wyboru firmy Energomontaż-Północ Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.

***

W wyniku rokowań nr 89/PSSE wybrana została oferta firmy W-Tech sp. o.o. z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 31.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 89/PSSE i dokonano wyboru firmy W-Tech sp. o.o. z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.  

***

W wyniku rokowań nr 88/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica  sp. o.o. z siedzibą we Frydrychowie, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 22.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 88/PSSE  i dokonano wyboru firmy Plastica sp. o.o. z siedzibą we Frydrychowie, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE, 

***

W wyniku przetargu nr 87/PSSE wybrana została oferta firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 31.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z przetargu nr 87/PSSE i dokonano wyboru firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość  i uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE, 

***

W wyniku przetargu nr 86/PSSE wybrana została oferta firmy Bemakor sp.  z o.o.  z siedzibą w Gdańsku. W dniu 02.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i 2 oraz protokół z przetargu nr 86/PSSE i dokonano wyboru firmy Bemakor sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość i uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,

W wyniku rokowań nr 85/PSSE wybrana została oferta firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, gm. Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie.

***

W dniu 29.10.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 85/PSSE i dokonano wyboru firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, gm. Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.

 ***

W wyniku rokowań nr 84/PSSE wybrana została oferta firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

W dniu 29.10.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 84/PSSE i dokonano wyboru firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.

***

W wyniku przetargu nr 83/PSSE wybrana została oferta firmy Coffee Promotion sp. z o.o. z siedzibą w Marezie k. Kwidzyna.
W dniu 07.09.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Pomorskiej SSE sp. z o.o., podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z przetargu nr 83/PSSE i dokonano wyboru firmy Coffee Promotion sp. z o.o. z siedzibą w Marezie k. Kwidzyna jako podmiotu, który uzyska kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,

***
W wyniku rokowań nr 82/PSSE wybrana została oferta firmy AMHIL Europa sp. z o.o.  z siedzibą w Kartoszynie.
W dniu 24.06.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 82/PSSE i dokonano wyboru firmy AMHIL Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
 
W wyniku przetargu nr 81/PSSE wybrana została oferta firmy Baumat sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu.
W dniu 20.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i nr 2 oraz protokół z przetargu nr 81/PSSE i dokonano wyboru firmy Baumat sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE i nabędzie nieruchomość położoną na obszarze PSSE w Podstrefie Bydgoszcz.
 
***
W wyniku przetargu nr 80/PSSE wybrana została oferta firmy Metalbark P. P.-U. Zbigniew Barłóg ZPCHr. z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej.
W dniu 20.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i nr 2 oraz protokół z przetargu nr 80/PSSE i dokonano wyboru firmy Metalbark P. P.-U. Zbigniew Barłóg ZPCHr. Z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE i nabędzie nieruchomość położoną na obszarze PSSE w Podstrefie Bydgoszcz.
 
***
W wyniku rokowań nr 79/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica  sp. z o.o.  z siedzibą we Frydrychowie.
W dniu 09.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 79/PSSE i dokonano wyboru firmy Plastica  sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W dniu 20.01.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego została podjęta uchwała nr 11/2010 w sprawie odwołania przetargu nr 75/PSSE na zbycie i zagospodarowanie gruntów w Kartoszynie.
 
***
W dniu 12.01.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 78/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą Kartoszynie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.