Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, członkiem Globalnej Sieci Newmark. Należy do grupy wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Na czele firmy Newmark Polska stoi Piotr Kaszyński. Jej siedziba mieści się w Warszawie, a biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. Zespół Newmark Polska korzysta z globalnej platformy Newmark (Nasdaq: NMRK), która posiada biura na całym świecie i oferuje pełną gamę usług na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Więcej informacji o Newmark Polska na stronie: www.nmrk.pl
 
Usługi Działu powierzchni przemysłowych i magazynowych:
Wynajem powierzchni magazynowych

W oparciu o zebrane przez nas dane dotyczące potrzeb klienta, nasi specjaliści opracują ofertę zawierającą wstępne propozycje lokalizacyjne, cenowe i techniczne. Z uwagi na dostępność szerokiej oferty na wynajem powierzchni magazynowych, znalezienie odpowiedniej lokalizacji oraz wynegocjowanie korzystnych warunków stanowi fundament długotrwałego rozwoju i sukcesu firmy.

Magazyny typu build-to-suit (BTS) oraz build-to-own (BTO)

Koordynujemy procesy projektowania i budowania obiektów przemysłowo-logistycznych typu BTS (build-to-suit) oraz BTO (build-to-own) w optymalnej lokalizacji. Dzięki profesjonalnej wiedzy na temat polskiego rynku powierzchni magazynowych i gruntów inwestycyjnych oraz współpracy z wiodącymi firmami deweloperskimi i generalnymi wykonawcami, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zakup i sprzedaż gruntów

Nasi doradcy posiadają bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie gruntów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w transakcjach zakupu i sprzedaży gruntów przeznaczonych pod zabudowę przemysłową i magazynową.

Doradztwo w zakresie Specjalnych Stref Ekonomicznych

Nasi doradcy pomagają w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz ubieganiu się o pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych.

Więcej na: www.polskamagazyny.pl, www.nmrk.pl

Kontakt:

Jakub Dudkiewicz
Associate
m  +48 506 874 962
jakub.dudkiewicz@nmrk-global.com

Siedziba główna:

NEWMARK POLSKA
Warsaw Financial Center
ul. Emilii Plater 53
00-113 Warszawa