O Colliers

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 67 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 20% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $3,0 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone) oraz aktywami w zarządzaniu o wartości $40 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. Dowiedz się więcej na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

Colliers w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

Współpracując z naszymi doradcami z Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, zyskasz:

  • negocjacje najkorzystniejszych warunków rynkowych transakcji
  • doradztwo oraz koordynację całego procesu
  • opracowanie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem lokalizacji i kosztów
  • dostęp do rozległej i najbardziej aktualnej wiedzy o rynku
  • raporty rynkowe oraz strategię uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby
  • poufność i bezpieczeństwo transakcji
  • pakiet usług doradczych Across Industrial sprofilowany według Twoich potrzeb, wypracowany przez ekspertów z różnych sektorów. 

Dział powierzchni logistycznych i przemysłowych jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku magazynowego z rekordowym wolumenem powierzchni w transakcjach najmu wśród wszystkich agencji doradczych oraz licznymi nagrodami przyznanymi na prestiżowych konkursach, takich jak CEEQA, Eurobuild, Outsourcing Stars.

Kontakt:
Filip Deleżyński
Senior Associate
Industrial and Logistics Agency
filip.delezynski@colliers.com
Tel. kom.: +48 882 014 427 

Siedziba główna:
Colliers International Poland Sp. z o.o.
pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
Tel.: +48 22 331 78 00

Oddział w Trójmieście: 
Colliers International Poland Sp. z o.o.
Olivia Business Centre
ul. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk