OTTO Work Force jest jedną z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Europie. Spółka powstała w 2000 roku, a obecnie OTTO jest jednym z liderów zatrudnienia w Europie Środkowo-Wschodniej, a także w Holandii i Niemczech. Grupa OTTO posiada sieć biur w Holandii, Niemczech, Polsce, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji, Słowacji, Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech.

Od 2018 roku OTTO należy do globalnej grupy Outsourcing Inc., japońskiej agencji pośrednictwa pracy, notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Tokio. Outsourcing Inc. zajmuje 10 miejsce w światowym rankingu agencji pośrednictwa pracy.

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy pracownikom w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej. Prowadzimy procesy rekrutacyjne i optymalizujemy procesy kadrowe w firmach. W naszej ofercie znajdują się następujące usługi: praca tymczasowa, pracownicy z Europy Wschodniej i Azji, weryfikacja dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce, outsourcing, onsite, payroll, rekrutacje specjalistyczne. Obsługujemy głównie firmy działające w następujących branżach: produkcja, logistyka, handel, usługi, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje 7.000 pracowników OTTO.

Bieżące informacje o OTTO https://www.linkedin.com/company/otto-polska

OTTO Innovations Lab

W Innovations Lab nieustannie poszukujemy możliwości zastosowania nowych, przede wszystkim cyfrowych, technologii w codziennej działalności naszych klientów i pracowników. Na przykład przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości udało nam się już stworzyć Virtual Warehouse Trainer, czyli wirtualnego trenera w miejscu pracy oraz OTTO Best Match, czyli rozwiązanie pomagające dopasowywać pracowników w oparciu o big data, które już okazało się sukcesem.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

OTTO Work Force jest firmą zaangażowaną społecznie, wspierającą różnego rodzaju inicjatywy charytatywne. Nasza strategia odpowiedzialności społecznej jest realizowana na wielu płaszczyznach: uczestniczymy w działaniach społecznych, kulturalnych i sportowych. Dbamy o ludzi w potrzebie, szanujemy przyrodę, angażujemy się w dialog z pracownikami i klientami oraz inwestujemy w rozwój naszych pracowników.