Jako Grupa OW specjalizujemy się w obszarze prawa, podatków, pomocy publicznej, księgowości i analiz finansowych. Jesteśmy obecni na rynku od 2005 roku, a nasza Załoga liczy ponad 220 osób. Nasze biura zlokalizowane są w 5 miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice i Gdańsk), ale na co dzień współpracujemy z klientami z całej Polski oraz z zagranicznymi przedsiębiorcami.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do doradztwa, oparte na współpracy pomiędzy wyspecjalizowanymi zespołami. Doradzamy zarówno dużym podmiotom, jak i ambitnym start-upom, a w portfolio naszych klientów można spotkać przedstawicieli niemal każdej branży – w tym topowe e-commerce, firmy z sektora automotive, nieruchomości, nowych technologii.

Zespół specjalistów pomocy publicznej OW wspiera przedsiębiorców w całym procesie pozyskania pomocy publicznej w różnych formach oraz instytucjach udzielających dofinansowania – zarówno na etapie ubiegania się o wsparcie, jak i podczas jego późniejszego rozliczenia. 

W centrum naszych działań zawsze jest klient, a nasz zespół doradców łączy specjalistyczną wiedzę z zakresu pomocy publicznej z wiedzą podatkową i księgową. Nie tylko swobodnie poruszamy się w obszarze technicznych i biznesowych aspektów pomocy publicznej, ale również znamy i przewidujemy związane z nią zagrożenia. W efekcie dostarczamy porady minimalizujące ryzyka biznesowe, stanowiące jednocześnie stabilną podbudowę innowacyjnych rozwiązań.

Współpracujemy z Izbami Gospodarczymi (m.in. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Izba Gospodarki Elektronicznej) oraz Strefami Ekonomicznymi (m.in. LSSE, WSSE Invest-Park). Jesteśmy też aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

Nasza praca doceniana jest w polskich i zagranicznych rankingach. Jesteśmy na 1. miejscu w rankingu największych kancelarii na Dolnym Śląsku (Ranking Rzeczpospolita) oraz w pierwszej dziesiątce największych firm doradztwa podatkowego (Ranking Firm i Doradców Podatkowych DGP). Co roku otrzymujemy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawnym The Legal 500, między innymi w obszarze ochrony danych osobowych, podatków, nieruchomości, prawa pracy, nowych technologii (TMT), rynków kapitałowych, sporów i prawa korporacyjnego.