Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 20.06.2017

Sześć załóg w Rundzie Finałowej Biznes Ligi Żeglarskiej

I wszystko stało się jasne. Po zaciętych zawodach znamy już sześć teamów, które zmierzą się, 1-go lipca, o tytuł Mistrza Biznes Ligi Żeglarskiej Wiosna 2017 – regat współorganizowanych przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną sp. z o.o. razem z GSC Yachting, w ramach Strefy Żeglarstwa – projektu PSSE.

Zacieśnianie relacji między inwestorami poprzez aktywną formę spędzania wolnego czasu, główna idea przyświecająca zawodom, zeszła w miniony weekend na dalszy plan. Rywalizacja była bardzo zacięta i żadna z załóg nie mogła być pewna miejsca w Rundzie Finałowej. Ostatecznie w sobotę awansowały reprezentacje Polpharmy, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Meblika. W niedzielę dołączyły do nich Sail Service, D.A.D/ Security Expert i Lions Bank. Pozostałe ekipy wystąpią w tzw. Srebrnym Finale.

Regaty, rozpoczęte 20 maja, składały się z trzech rund. Zespoły były podzielone na dwie grupy. Biznes Liga Żeglarstwa to dla nas szansa na poprawienie umiejętności żeglarskich – pasji , którą realizujemy już kilka lat. To również dobry czas na integrację między pracownikami a także innymi firmami w obrębie PSSE – podsumował zawody Andrzej Zabłotny v-ce Prezes firmy  Meblik, jednego z inwestorów Strefy. Projekt jest rozwinięciem oferty dla Inwestorów i  Partnerów Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.