Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 22.06.2016

Strefowe Mistrzostwa Piłki Nożnej

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (PSSE) 18 czerwca 2016 roku, po raz IX zorganizowała Strefowe Mistrzostwa Piłki Nożnej, które odbyły się na Orliku i boisku trawiastym w Gostkowie (gmina Łysomice) pod Toruniem. Turniej rozpoczął się o godzinie 09:00. Oprócz Strefy wzięło w nim udział 13 drużyn z następujących firm: B.A.U.S. AT sp. z o.o., Baumat sp. z o.o., Katarzynki Akcesoria Meblowe sp. z o.o., Lafarge Cement S.A., Mueller Fabryka Świec S.A., Nissin Logistics Poland sp. z o.o., Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o., Plastica sp. z o.o., Schumacher Packaging Zakład Grudziądz sp. z o.o., Tioman sp. z o.o. sp.k., UMC Poland sp. z o.o., YUSEN Logistics (Polska) sp. z o.o., oraz reprezentacja Gminy Łysomice – Drużyna Turzno.

W spotkaniach półfinałowych Plastica pewnie pokonała Tiomana 3:1, natomiast reprezentacja PSSE nie bez problemów okazała się lepsza od Drużyny Turzno (3:1). Finałowe spotkanie było niezwykle zacięte, a pomimo dogodnych okazji z wielu stron, remisowy wynik (1:1) z pierwszych minut utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. W rzutach karnych rewelacyjnie spisywał się bramkarz Plastici Krzysztof Kiełbowicz, który obronił trzy kolejne jedenastki i tym samym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo w całym turnieju. W meczu o 3. miejsce Drużyna Turzno niespodziewanie pokonała rewelacyjnie dysponowanego Tiomana 2:0.

Końcowa kolejność:

1.Plastica sp. z o.o.

2.Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o.

3.Drużyna Turzno

4.Tioman sp. z o.o. sp. k.

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kiełbowicz (Plastica)

Najlepsi zawodnicy: Paweł Mazurowski (Plastica), Fabian Góralski (Turzno)

Nagrodę Fair Play wręczono w imieniu Pana Marszałka Piotra Całbeckiego drużynie Tioman, która w ocenie sędziów turnieju reprezentowała najlepsze zachowanie i postawę sportową. Wspaniałe nagrody i puchary wręczał Pan Jacek Formela – Dyrektor Działu Inwestycji Strefowych oraz Pan Piotr Kowal – Wójt Gminy Łysomice. Dodatkowe nagrody od: Urzędu Marszałkowskiego Woj. Kujawsko-Pomorskiego, Adecco, Arriva, Elokon, Deloitte, Manpower i Polenergii zostały również wręczone drużynom i piłkarzom.

W trakcie mistrzostw dzieci również miło spędzały czas na dmuchanej zjeżdżalni, trampolinie i w kuli wodnej. Równocześnie został przeprowadzony turniej unihokeja dla dzieci ze szkół podstawowych. Piłkarze w trakcie imprezy degustowali pyszne wypieki piekarni PATI z Podstrefy Rypin.

Za wspaniałą zabawę, okazję do integracji, wymiany poglądów dziękujemy zawodnikom, kibicom, sponsorom i mamy nadzieję spotkać się na X Strefowych Mistrzostwach Piłki Nożnej w województwie kujawsko-pomorskim już za rok!