Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 06.04.2017

Speed Business Meeting

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Partnerzy serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting, który odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym w dniu 25 kwietnia br. Jest to to spotkanie, które już organizujemy po raz trzeci. Wcześniejsze wydarzenia z lat 2015 i 2016 cieszyły się dużym powodzeniem.

 

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję nawiązania nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia oferty swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami. Prosimy o zabranie ze sobą dużej ilości wizytówek!

 

Speed Business Meeting składa się z 3 sesji rozmów po 20 minut. Przy organizacji spotkania staramy się w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Z tego względu przy rejestracji (patrz ZGŁOSZENIE) prosimy o podanie 3 branż, których przedstawicieli chcą Państwo spotkać.

 

Inwestorzy z Pomorskiej SSE, najemcy z Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz firmy z Bałtyckiego Portu Nowych Technologii – wstęp bezpłatny.

 

Oficjalna część spotkania odbędzie się w języku polskim bez tłumaczenia.

 

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zgłosić udział w spotkaniu do 18 kwietnia 2016 na adres a.konopka@strefa.gda.pl lub faxem: 58 555 97 11

 

W sesjach Speed Business Meeting może brać udział tylko jedna osoba z firmy. Pozostałych przedstawicieli zapraszamy na 13:15 na Business Mixer.

Załączniki