Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 13.02.2017

Seminarium „Intelligence of Things”, czyli o IoT w biznesie

Już 28 lutego 2017 roku Flex wraz z partnerami: American Chamber of Commerce, Invest in Pomerania oraz Olivia Business Center zaprasza na bezpłatne seminarium IoT, które odbędzie się w Olivia Sky Club w Gdańsku. W trakcie wydarzenia będzie można poznać realne zastosowania technologii IoT oraz porozmawiać, jak rozwiązania przyszłości wpłyną na biznes oraz nasze życie.

Żyjemy w kolejnym przełomowym momencie rozwoju naszej cywilizacji — rewolucji o tak ogromnej szybkości, skali i sile, że trwale przemienia ona oblicze przemysłu i biznesu. Zmieni ona nasz sposób życia, pracy, nauki, prowadzenia biznesu, interakcji społecznych a nawet zachowań.

Do 2020 roku 50 miliardów urządzeń będzie bezpośrednio łączyć się ze sobą, tworząc dynamiczne społeczności i usprawniając komunikację, a wartość ekonomiczna wygenerowana przez rynek Internetu Rzeczy w 2025 roku wyniesie 11 trylionów dolarów.

Ta nowa era wymaga przemyślenia na nowo i przekonstruowania towarów, produktów, usług oraz procesów, które nas otaczają. Ci, którzy przetrwają, będą tymi, którzy wspólnie wprowadzą innowacje, zaprojektują i zbudują produkty integrujące się z inteligentnymi systemami.

 

Czego możesz spodziewać się po seminarium?

- Dowiesz się, jak dzięki IoT powstają nowe modele biznesowe oraz zmienia się biznes i nasze życie

- Poznasz case study dużych korporacji oraz osiągających sukcesy startup’ów

- Inspiracji oraz ciekawych kontaktów biznesowych

 

więcej na: https://seminariumiot.evenea.pl/