Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 10.08.2017

PSSE zaprasza na Turniej Piłkarski

Już 23 września 2017 r. - na obiektach MKS Ogniwo Sopot, odbędzie się IV Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z.o.o. Już po raz czwarty Strefa wraz z Inwestorami z Pomorza i zaproszonymi gośćmi będzie miała okazję do świetnej zabawy, a także zacieśnienia relacji.

 

Do rywalizacji o Puchar Zarządu przystąpią 6-cio osobowe drużyny reprezentujące Inwestorów PSSE. Turniej będzie miał dwie fazy, grupową i pucharową, a trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone okolicznościowymi medalami i nagrodami rzeczowymi. Organizator wybierze też najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika. Mecze rozgrywane będą w wymiarze czasowym 2 x 8 minut za wyjątkiem finału i meczu o 3 miejsce.  

 

Organizator turnieju, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. zapewni atrakcje nie tylko dla piłkarzy. Dla zaproszonych gości i kibiców nieuczestniczących w Turnieju zorganizowano rodzinny piknik z grillem, a dla najmłodszych kibiców gry i zabawy. Start Turnieju o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.