Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 26.09.2017

PSSE z Pucharem Zarządu

Drużyna piłkarska PSSE znowu zwycięska.  W rozegranym w sobotę na obiektach sopockiego Ogniwa, IV Turnieju Piłkarskim o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z.o.o.  drużyna Strefy była bezkonkurencyjna i pewnie pokonała w finale rewelację rozgrywek Vetrex – 4:1. Mistrzowie poprzedniej edycji -  firma Mettec, niespodziewanie uległa w meczu o III miejsce Drewpolowi w stosunku -  2:4. To kolejny sukces drużyny piłkarskiej PSSE, bowiem w czerwcu zwyciężyli w X Strefowych Mistrzostwach Piłki Nożnej w Toruniu.

Do Turnieju przystąpiło 16 drużyn -  reprezentantów przedsiębiorstw strefowych, podzielonych na 4 grupy.  8 najlepszych zespołów awansowało do ćwierćfinałów. Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami przez Wiceprezesa PSSE Pawła Lulewicza. Przyznano także nagrody dla najlepszego zawodnika i strzelca Turnieju. Oprócz ogromnych sportowych emocji organizatorzy  zapewnili także atrakcje dla najmłodszych fanów piłki nożnej. Zawodnicy i kibice mieli okazję do podsumowania turnieju w tzw. III połowie, która odbyła się na grillu rodzinnym po zakończeniu zawodów. Dziękujemy naszym sponsorom - Deloitte, Ziaja, Elokon i Grupie Polenergia za pomoc w organizacji.