Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 03.10.2017

PSSE w Orange Fab

Na zdjęciu od lewej: Marcin Ney - dyrektor rozwoju sieci mobilnej Orange Polska, Piotr Koral – Investin, Paweł Lulewicz - wiceprezes zarządu PSSE, Piotr Muszyński – wiceprezes Zarządu Orange Polska ds. strategii i transformacji

Trwa budowa ekosystemu wsparcia dla startupów. W dniu dzisiejszym, na Kampusie Orange w Warszawie, delegacja PSSE uczestniczyła w panelu dyskusyjnym programu Orange Fab. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Orange Polska i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, bowiem w piątek 29 września podpisano umowę o partnerstwie w akceleratorze kosmicznym Space3ac Intermodal Transportation.

 

Orange Fab jest programem akceleracyjnym dla startupów dysponujących dojrzałym produktem – poszukujących szans na jego komercyjne wdrożenie w kraju i na rynkach międzynarodowych. W pierwszej fazie programu, Orange Fab poszukuje startupów głównie z obszaru IoT (Internet Rzeczy), posiadających m.in. rozwiązania wizualizujące i integrujące obiekty lub aplikacje z danymi gromadzonymi i przetwarzanymi na platformie IoT Orange. 

 

Udział w Orange Fab jest pochodną nawiązania współpracy z Orange Polska przez Pomorską Specjalna Strefa Ekonomiczna w ramach programu Space3ac intermodal Transportation.  Telekomunikacyjny gigant już od 5 lat realizuje autorski program akceleracji. Teraz łączymy siły w kolejnej edycji naszego akceleratora. Już teraz zapraszamy startupy do aplikowania – podsumował Paweł Lulewicz, wiceprezes PSSE sp. z o.o.

 

Organizowany przez Pomorską Specjalna Strefę Ekonomiczną akcelerator Space3ac Intermodal Transportation realizowany jest w ramach koordynowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości programu Start in Poland, finansowanego ze Środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

Zainteresowane rekrutacją firmy zapraszamy na :

http://www.space3.ac/pl/