Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 04.07.2017

Podsumowanie V edycji Biznes Ligi Żeglarskiej

Uroczystą galą finałową zakończyła się w sobotę piąta, wiosenna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej – zawodów współorganizowanych przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną Sp. z.o.o.  BLŻ to jeden z segmentów „Strefy Żeglarstwa” – projektu sportowo – biznesowego dla Inwestorów PSSE.

 

Dwa miesiące zmagań, wielkich emocji i zabawy zakończył rozgrywany w sopockiej marinie Wielki Finał. Uczestników podzielono na dwie grupy. „Srebrny Finał” w skład, którego wchodziły cztery ostatnie zespoły rozpoczął się o godz. 10.00.  Triumfatorem został Yacht Club Sopot. Sześć najlepszych załóg wystartowało w „Złotym Finale” o godz. 14.00. Po niezwykle zaciętych  zawodach , żeglarskie laury zdobyła wywodząca się z branży morskiej, firma Sail Service pokonując Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną sp. z o. o. zaledwie o długość łódki. Trzeci dopłynął D.A.D / Security Expert.

To już piąta edycja Biznes Ligi, w której tym razem uczestniczyło dziesięć zespołów z czego połowa byli to Inwestorzy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o. Nas jako organizatorów najbardziej cieszy podniesienie poziomu uczestników i nawiązanie relacji, zarówno koleżeńskich jak i biznesowych, między załogami – podsumował wiosenną edycję Biznes Ligi Żeglarskiej Paweł Górski z GSC Yachting. We wrześniu rusza  runda jesienna. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

Wyniki grupy złotej:

  1. Sail Service
  2. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o.
  3. D.A.D / Security Expert
  4. Polpharma
  5. Lion's Bank
  6. Meblik

 

Wyniki grupy srebrnej:

  1. Yacht Club Sopot
  2. UMC / Sharp        
  3. Energa
  4. E-engineer