Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 03.10.2016

Medal dla Aleksandry Jankowskiej - Prezes PSSE za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości

Przedsiębiorcy należący do Starogardzkiego Klubu Biznesu świętowali 25-lecie istnienia organizacji. Święto odbyło się 30 września w Centrum Hotelowym Ren.

Na jubileuszu spotkało się prawie 300 członków klubu. Przybyli też goście, przedstawiciele władz państwowych, wojewoda pomorski, reprezentanci urzędu marszałkowskiego, ale też samorządowcy oraz sympatycy starogardzkich przedsiębiorców.

Wręczono nagrody m.in. dla najlepszych i najaktywniejszych społecznie przedsiębiorców, uhonorowano biznesmenów udzielających się w dziedzinie kultury i sportu, Wyróżnienia wręczali m.in. wiceministrowie Kazimierz Smoliński i Jarosław Sellin.

Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została odznaczona medalem za niezwykłą postawę i codzienną działalność, która jest potwierdzeniem wielkiej troski oraz zaangażowania w tworzeniu właściwych warunków do funkcjonowania i powstawania nowoczesnych firm na terenie PSSE.

Zaangażowanie na rzecz rozszerzenia strefy o nowe tereny oraz pozytywne kreowanie wizerunku przedsiębiorcy budzi szczególny szacunek i uznanie wśród władz oraz członków Starogardzkiego Klubu Biznesu.