Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 26.07.2017

Kolejny zjazd akceleratora Space3ac Intermodal Transportation

Już w poniedziałek 31 lipca br. rozpocznie się kolejny zjazd w ramach kursu Space3ac Intermodal Transportation – organizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną sp. z.o.o. Tym samym pierwsza, z dwóch zaplanowanych na ten rok edycji programu, wykorzystującego technologie satelitarne na potrzeby transportu intermodalnego, jest na półmetku i zmierza do wielkiego finału, który zwieńczy Demo Day, we wtorek 19 – go   września.

 

Zjazd w dniach 31 lipca – 3 sierpnia 2017 r. ma za zadanie podnieść kompetencje startupów w obszarach biznesowych i technologicznych. Młode firmy będzie edukować międzynarodowe grono ekspertów, a prelegentami będą specjaliści od marketingu, negocjacji i technologii satelitarnych. Uczestnicy poszerzą także praktyczną wiedzę na temat modelowania 3D.

 

Zadaniem akceleratora jest rozwój polskiego sektora kosmicznego poprzez łączenie potrzeb dużych firm   z potencjałem i kreatywnością startupów. Space3ac Intermodal Transportation jest inicjatywą realizowaną w ramach organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu Scale UP i ma pomóc rozwiązać problemy logistyczne przedsiębiorstw związanych z sektorem gospodarki morskiej. W październiku rusza druga edycja akceleratora a zainteresowanych zapraszamy na stronę projektu.

http://www.space3.ac/pl/